Βαριά ήττα του ΜΕΓΑΡΙΚΟΥ

Για άλλη μια ακόμη αγωνιστική  ο ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ δεν τα κατάφερε,  γνωρίζοντας  βαριά ήττα στο γήπεδο του Ασπροπύργου από τον ΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ,  με σκορ 4-0!

Η ομάδα του ΜΕΓΑΡΙΚΟΥ,  παρουσίασε προβληματική λειτουργία στην αμυντική της γραμμή, δέχτηκε στο πρώτο ημίχρονο, τρία γκολ σε ένα δεκαπεντάλεπτο μεταξύ 25‘  και 40′ λεπτού, ενώ ένα ακόμη τέρμα, δέχτηκε δυο λεπτά πριν από την λήξη της κανονική διάρκειας του αγώνα.

Τα τέρματα για την ομάδα του Χρήστου Μελανιφίδη σημείωσαν οι: Νικολά στο 25′ λεπτό, Κουσίδης (26′ 88′) και Μποτάσης στο 40’λεπτο.

Ο ΑΙΑΣ έχασε και πέναλτι μόλις στο 5’ λεπτό της αναμέτρησης, όταν ο Ντίνος Λιόλιος έστειλε την μπάλα δοκάρι και άουτ.

Διαιτητής: Χρέλιας

Βοηθοί: Φούρκας, Ηλιοπούλου

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Κατσαπρίνης (80’ Μπάκας), Τζούντι Γ., Κουσίδης, Ρούπας, Ντούρος, Κουντουράρου, Νικολά (60’ Ντερβισάι), Μπουτάσης (73’ Σουλένι), Τζούντι Ν., Λιόλιος, Ρετζέπης.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ: Κορνελάκης, Γεωργάκης, Καραγκούνης, Στρατούρης, Δρακάκης, Γιουρούκος (66’ Σάλτας Γ.), Γελάδας (73’ Ζεϊνάτι), Λουκάς (87’ Σάλτας Α.), Καράβολος, Ηλίας (81’ Μπουρής).